
Сальника диференціала Toyota BC2077G (34x63x9/15,5)
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011289
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальника диференціала Toyota: BC2077G,90311-34008,19015049B 34x63x9/15,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9031134008 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, Corolla, MR2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
