Підшипник кульковий із проточкою. КПП TOYOTA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Виробник | Nachi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина 2 | 25 |
| Марка | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

