Сальник 12011801B(6x11x4.5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Код запчастини | 12011801B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

