Сальник 12010754B(6x16x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12010754B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

