Сальник 12012583B(8x12x3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Ширина | 3 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Код запчастини | 12012583B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

