Сальник 12011511B(8*22*7/7,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12011511B |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

