Сальник ZF 0770080491
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 15036041B |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

