Сальник привода спидометра Toyota 90310-09001(9,5*15,5*5,2/7,9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.5 мм |
| Ширина | 7.9 мм |
| Код запчастини | 19026365B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 5 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, MR2, HiAce, Hilux, Applause |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

