Ущільнювальне кільце вала, привод спидрому
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Код запчастини | 01002259B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

