Сальник 10x16x4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Ширина | 4 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Код запчастини | 12000016B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

