Сальник 14x22x4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Код запчастини | 12010783B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

