Сальник MB A0019978346(14x24x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 01002369B |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

