Сальник 90311-14001 (14x24/30,5x12,7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 12.7 мм |
| Код запчастини | 19026758B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

