Сальник MD747660,BR2227E (14x26/31x12,3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 12.3 мм |
| Код запчастини | 19027878B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 12 мм |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Galant, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

