Підшипник муфти повного приводу заднього редуктора Toyota 90363-95003(95DSF01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Виробник | NSK |
| Код запчастини | 95DSF01 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴

