Підшипник КПП VAG:F-805281.03,0B4409294D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Словаччина |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Код запчастини | 712 2196 10 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

