
Підшипник F-806159.01 (39774-JA10A)
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000841
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник приводного вала Nissan,KIA:F-806159.01(39774-JA10A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBC |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 41.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Кросс-номери | Nissan 39774JA10A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Murano, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
