Подшипник КПП TOYOTA:90364-30009 30x38x28 з двох половинок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyota |
| Ширина | 28 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 90364-30009 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Dyna, HiAce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴

