Підшипник підвісної півосьи MAZDA:F2A1-25-155,SC09A02LA4X2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Кросс-номери | Mazda F2A125155 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-5, CX-9, CX-3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴

