Сальник напівосьи переднього моста Honda:AH2365E,91205-PL3-B01,40x56x8/11,5 (ліве кручення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Honda 91205PL3B01 |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Integra, FR-V, Accord, Civic, CR-Z |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

