Сальник Subaru:AH2231G,806738040 (праве крутіння)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Subaru 806738040 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Vanette, Mv, Datsun, Cherry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

