Сальник колінвала двигуна задній Suzuki:BH5278E,09283-98001,09283-98002 (ліве кручення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 116 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Кросс-номери | Suzuki 0928398002 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Baleno, Grand Vitara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

