Сальник кермового керування:01016892B (24x33x5/6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Код запчастини | 01016892B |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

