Сальник ТНВД:12011122B (25x35x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12011122B |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

