
Сальник первинного вала 12014316B
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000916
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала FIAT: 40004820,12014316B (22,8x40x6/8,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12014316B |
| Висота | 6 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, Punto, Tempra, Linea, Prisma, Tipo, 145, 146, 155, Grande Punto, Spider, Uno, MiTo, GT, Coupe, Fiorino, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
