
Сальник первинного вала 07034872B (26,8x41x9,2)
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000918
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала:9655315780,21096,07034872B (26,8x41x9,2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 26.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Ширина | 9.2 мм |
| Код запчастини | 07034872B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | DS5, Ducato, 308, Jumpy, C4, C5, Traveller , Expert, 407, C6, Ulysse, 508, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
