
Сальник КПП VAG 01026708B (02T311113A)
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000919
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП VAG:02T311113A,01026708B (24x38x6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Код запчастини | 01026708B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
