
Сальники коробки передач AH1512E (27x43x9)
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000920
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальники коробки передач MAZDA, OPEL:0603-16-103,94326441,19016656B,AH1512E (27x43x9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Mazda 060316103; Opel 94326441 |
| Сумісність з маркою | Opel, Mazda |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , 626, Frontera, 6, MX-3, 323, MX-6, Xedos, RX-7, 929 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
