
Сальник первинного вала 01036358B (24,5x41x6)
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000921
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала:55565322,01036358B, (24,5x41x6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Код запчастини | 01036358B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Bravo, 159, Punto, Linea, Zafira, Grande Punto, Spider, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Croma, Fiorino, Vectra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
