
Сальник диференціала PSA 07019090B (34,9x54x11,3)
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000926
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала PSA PTFE (тефлон): 07019090B (34,9x54x11,3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Ширина | 11.3 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 34.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Код запчастини | 07019090B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Ducato, Jumper, 605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
