
Сальник хвістовика Ford 01033626B (43x62x12)
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000928
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвістовика Ford:6107894,01033626B (43x62x12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Код запчастини | 01033626B |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Scorpio, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
