
Сальник диференціала VAG 01031574B (54x73x8)
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000929
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала VAG:099409085,02Q409189,01031574B (54x73x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 01031574B |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Hyundai, Skoda, Seat, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, ix55, Toledo, Touran, Santa Fe, Octavia, A3, Sorento, TT, Tucson, Golf, Sportage, Passat, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
