
Сальник диференціала 12015267B (36x56x10/13,5)
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000930
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала:40004620,154108,12015267B (36x56x10/13,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 12015267B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, 500, Uno, MiTo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
