Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissan |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Код запчастини | 40227-EA000 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX56, Xterra, Navara, Pathfinder, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

