
Підшипник маточини A-ET-CR-0492STPX1
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000954
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передньої зовнішньої Mercedes: A-ET-CR-0492STPX1,A0029803102,NP867201/NP646352,EC35399,R151.36 (21,98x50,005x17,526).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Ширина | 17.526 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 21.98 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.005 мм |
| Код запчастини | AETCR0492STPX1 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SLC, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
