
Сальник диференціала 90311-35075 (MT035A42)
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000956
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала TOYOTA: 90311-35075(MT035A42),35x63x9/16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9031135075 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Corona, Auris, MR2, RAV4, Avensis, Yaris, Celica, Picnic, C-HR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
