Підшипник КПП TOYOTA: HTF J33-1 G5C3,90365-33006,90080-37017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Ширина | 21 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9036533006 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Auris, Celica, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴

