Сальник диференціала Hyundai: 53550-3E150 (38x58x9/14)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Код запчастини | 53550-3E150 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Kia |
| Сумісність з моделлю | Previa, Mohave, Sorento, HiAce, K2500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

