
Сальник диференціалу NISSAN AE2240I (38342-01B00)
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000972
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціалу NISSAN 38342-01B00,19026231B,AE2240I (38x58x11/17,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Ширина | 11 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Кросс-номери | Nissan 3834201B00 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
