
Сальник рульової рейки 01015866B
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000980
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник рульової рейки:01015866B,(24x33x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Код запчастини | 01015866B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
