Сальник первинного вала:01034079B,A0129970546,(22x35x6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Код запчастини | 01034079B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

