
Сальник первинного вала 12011394B
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000982
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала FIAT:12011394B,40002900 (22x40x6/7,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | 12011394B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
