Сальник 12010898B (32x52x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Код запчастини | 12010898B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

