
Сальник хвостовика редуктора Mercedes 01019477B
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000984
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика редуктора Mercedes:A0209974947,01019477B,(37x61x10/14)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Код запчастини | 01019477B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
