
Сальник редуктора заднього моста MERCEDES 01019475B
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000985
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора заднього моста MERCEDES:01019475B,A0209972047,A0089973247, (37*78,3*8/12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 78.3 мм |
| Код запчастини | 01019475B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
