Сальник 12001475B (40X56X7),0514.78
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Код запчастини | 12001475B |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

