
Сальник напівосьи задній 19016505B
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000987
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник напівосьий задній: 119016505B, MA181498,(52x65x9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Ширина | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Кросс-номери | Corteco 19016505B |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
