
Сальник напівосі переднього моста 12019597B
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000992
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник напівосьи переднього моста FORD 1005745, 1096669, 1712552, 1805715, 6093748, 6184976, 6656115, 77TT3K169A9B, 83BG3K169A1A, 93ZT3K169A9C, 94WT3K169A9A (408x)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Код запчастини | 12019597B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
