
Сальник КПП MITSUBISHI 2702A021(XH0358E)
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000994
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП MITSUBISHI 2702A021,XH0358E (43x59x8/13)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Ширина | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Виробник | NOK |
| Кросс-номери | Mitsubishi 2702A021 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Outlander, Murano, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
