
Сальник кермової рейки 12015526B
130 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001004
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник кермової рейки 12015526B (19,05x34,6x4,4/5,9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 19.05 мм |
| Зовнішній діаметр | 34.6 мм |
| Ширина | 4.4 мм |
| Код запчастини | 12015526B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
